продам весы Delimano

Модератор: Oluna

продам весы Delimano

Сообщение OksanaPry » 25 авг 2021, 08:54

продам весы электронные Делимано, 200 грн. очень удобные с чашей.
===============================
Кухонні електронні ваги з чашею Delimano мають корпус з нержавіючої сталі на верхній частині виробу. Саме це спрощує користування пристроєм і робить його зручним в очищенні після користування. Виріб є стійким до подряпин, плям і утворення іржі. Ваги мають вмонтований LCD дисплей та чашу з нержавіючої сталі місткістю 1,8 л.

Кухонні ваги з чашею Delimano – це незамінний помічник на вашій кухні з практичною чашею та корпусом з нержавіючої сталі. Завдяки цьому пристрій є стійким до подряпин, плям та іржі, тож він буд тішить вас своїм гарним виглядом потягом тривалого часу. Також це спрощує користування вагами та робить їх зручними в очищенні після користування.

Ці електронні ваги мають вмонтований LCD дисплей, маркування на якому відображаються чорними показниками-цифрами. Це дозволить чітко бачити вагу, що показується під час роботи. Розмір дисплею – 58 мм по довжині та 27 мм по ширині, що дозволить вам достеменно знати про перевантаження вагів або про низький заряд батарейок.

З кожної зі сторін дисплею є кнопки: та, що розташована праворуч, вмикає ваги Joy Delimano і працює у якості кнопки для вимірювання ваги тари. Для цього вам потрібно поставити чашу, потім тару, додати інгредієнт і знову тару, щоб додати інший інгредієнт. Друга кнопка для вибору режимів, що розташована ліворуч, дозволяє обирати між різними режимами вимірювання – вагою, об’ємом води чи навіть молока.

До комплектації також входить чаша з нержавіючої сталі, місткістю 1,8 л, що робить її зручною для додавання інгредієнтів на вагах і подальшого пересипання до іншої чаші чи кошиків для приготування. Мірна чаша вимірює (максимальна вага) до 5 кг. Високоточний датчик дозволяє вимірювати вагу за шкалою від 1 г.

Особливості та переваги пристрою
КОРПУС З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ – підставка для чаші та власне чаша виготовлені з нержавіючої сталі, що спрощує процес очищення виробу, запобігає утворенню іржі та інших плям під час користування.
ПОРТАТИВНА ЧАША – це ідеальне рішення для точного вимірювання чи для звичайного відмірювання кількості інгредієнтів; її можна використовувати окремо для інших кулінарних цілей чи для замішування та перемішування.
ВИСОКОТОЧНИЙ ДАТЧИК – дозволяє вимірювати вагу за шкалою від 1 г.
МІРНА ЧАША – вимірює до 5 кг та ідеально підійде для повсякденних кулінарних завдань.
ВМОНТОВАНИЙ LCD дисплей – має зручний та великий розмір з широкою лампою підсвічування, що дозволить чітко бачити об’єм завантажених інгредієнтів.
КОМПАКТНИЙ РОЗМІР – пристрій досить великий, щоб впоратись з будь-якими кулінарними планами, але водночас і досить компактний для зручного зберігання.
ВИБІР РЕЖИМІВ – одним натисканням кнопки ви зможете перемикати режими для вимірювання ваги, об’єму води чи молока.

Изображение
Аватара пользователя
OksanaPry
 
Сообщения: 11745
Зарегистрирован: 09 авг 2012
Откуда: Одесса
Имя: Оксана
Все сообщения

Вернуться в Лавка людских вещейКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1