Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


Заявки на помощь фонда

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение Auelmai » 15 фев 2023, 22:56

Шановні, знов звертаюся до Вас! Допоможіть будь-ласка, моєму пацюку Грізлі, в нього новоутворення з лівого боку, не маю стями, що це таке. Прошу зібрати суму хоча б на первинний огляд (450-750 грн) та рентген (100 грн за 1 снімок), таксі до вет-лікарні в останню чергу(коштуватиме можливо 200грн тільки туди). Плануємо записатися до Руденко Олександрівни в "Зоолюкс" (вул. Дмитріївська, 39)
За деталями якщо бажаєте можете звернутися в мій телеграм: @Sun_Rey
Буду щиро вдячна :heart: :heart:
Auelmai
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 ноя 2022
Откуда: Киев
Имя: Татьяна
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение J_k » 16 фев 2023, 14:32

Виключно з метою інформування.
Огляд у рекомендованого спеціаліста коштує 500гривень (мова про Ваніну чи Гардіні, у Коновалової чи Шабульдо к, наскільки я пам'ятаю, так само). І рентген в них є.
В Зоолюксі рек.спеціаліста нема.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение ratsquad » 16 фев 2023, 14:37

Auelmai писал(а):Шановні, знов звертаюся до Вас! Допоможіть будь-ласка, моєму пацюку Грізлі, в нього новоутворення з лівого боку, не маю стями, що це таке. Прошу зібрати суму хоча б на первинний огляд (450-750 грн) та рентген (100 грн за 1 снімок), таксі до вет-лікарні в останню чергу(коштуватиме можливо 200грн тільки туди). Плануємо записатися до Руденко Олександрівни в "Зоолюкс" (вул. Дмитріївська, 39)
За деталями якщо бажаєте можете звернутися в мій телеграм: @Sun_Rey
Буду щиро вдячна :heart: :heart:


Скажіть, будь ласка, чому Ви обрали саме цю клініку? Хто така Руденко Олександра і наскільки їй можна довірити крис - ми не знаємо.
Є рекомендовані лікарі. З тих, до кого зазвичай можна потрапити терміново -
Гардіні Крістіна у клініці vet.ua. Я б радила звернутися туди.
Аватара пользователя
ratsquad
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 06 сен 2020
Откуда: Киев
Имя: Ксения
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение Auelmai » 16 фев 2023, 17:39

Ксенія, доброго дня! Ви мені відповідали та писали з приводу лікарів в Києві (ст. 16, ця тема, у самому кінці). Тому я й вибрала Руденко О., що це рекомендований лікар саме Вами. Зоолюкс ближайча до нас клініка
Auelmai
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 ноя 2022
Откуда: Киев
Имя: Татьяна
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение J_k » 16 фев 2023, 17:42

Руденко вказана як "перевіряти", тобто не є рекомендованим спеціалістом (цей список складала я), а варіантом для прийому не у критичний випадках.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение Auelmai » 16 фев 2023, 18:03

Добре, вибачаюсь! Не знаєте раптом, є перевірені ратологи поряд з Виноградаром? Підкажіть будь-ласка
Auelmai
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 ноя 2022
Откуда: Киев
Имя: Татьяна
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение J_k » 16 фев 2023, 18:14

На жаль, на правому березі лише в АртВет перевірений рекомендований спеціаліст (Аліна Олександрівна та Катерина).
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение Auelmai » 16 фев 2023, 18:36

Запишемося до Аліни Олександрівни тоді, дякую велике!! Таксі до Артвет виходить 222 гривні, спробуємо зібрати :-O
Auelmai
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 ноя 2022
Откуда: Киев
Имя: Татьяна
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение Cradya Larsen » 05 мар 2023, 00:43

Цікаво, нахіба тоді умова про правий берег, якщо на таксі. Ми з правого на лівий, до К.Е. дешевше їздемо...
Cradya Larsen
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 09 фев 2021
Откуда: Киев
Имя: Tanya
Все сообщения

Re: Заявки на помощь фонда

Сообщение rtisevan79 » 27 май 2023, 10:49

Добрый день.Хочу попросить помощи фонда на полной возвратной основе ,на стерилизацию девочки .Деньги верну в течении 1,5 максимум 2 месяца .К вам обращалась не однократно , и моя порядочность никогда не была под сомнением .Заранее благодарю за любое решение .Живу в Киеве, клиника на Братиславской
rtisevan79
 
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 07 сен 2020
Откуда: Киев
Имя: Наташа
Все сообщения

Пред.

Вернуться в Деятельность



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1