Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


Пацюки хрюкають носом.

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

Пацюки хрюкають носом.

Сообщение julli » 18 янв 2024, 00:03

Доброго вечора. Дуже терміново потрібна допомога.

У жовтні придбала нову маленьку пацючку, витримала карантин 2 тижні, старші її чудово прийняли. І все було добре.
Десь наприкінці жовтня переїхали в іншу квартиру, і вона почала хрюкати носиком. Ходили до лікаря що практикується у ратологів, сказав промивати натрієм ніс. Якщо не стане краще давати мелоксивет. Краще не ставало, почала давати мелоксивет.
Ніби ставало трохи краще, поки я сьогодні не помітила що моя старша криска почала так само робити. Слабо, але це тільки почалося. В маленької так само починалось.
Дала їм зараз мелоксивет вже двом.
В мене в цілому три пацюки, і якщо це почнеться ще в третьої я вже поняття не маю що робити.

Читала що може бути алергічна реакція, підстилку не міняла (щепа вільхова) вже як рік нею користуюсь.
Корм теж той самий, кріспі мюслі та беафар гранули.

На рахунок алергії, тут трохи пліснява по низу стін в деяких місцях. Чи може бути це збудником? Якщо так, що їм можна дати від алергії?
julli
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 11 мар 2021
Откуда: Украина
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Пацюки хрюкають носом.

Сообщение Odarka_ua » 18 янв 2024, 16:10

Так Давайте з початку в якому місті ВИ знаходитесь Спеціалісти ратологи є не в кожному, тому або їздити до них або хоча б онлайн консультація
Мелоксивет це знеболювальне він не лікує
Підстілка і корм у вас гарні Алергія у крис рідко буває скоріш за все або отит або респіраторка. але з початком лікування має допомогти лікар з рекомендованих
Ви обробляли дівчат Селафортом? від паразитів?
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 28