Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


Стерилізація дівчат пацюків

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

Стерилізація дівчат пацюків

Сообщение glossaryck » 14 авг 2023, 15:34

Усім доброго дня! Хто робив стерилізацію своїм тваринкам, цікавить будь-яка інформація з приводу цього. Були на прийомі у ветеринара і нам сказали, що треба у віці 3-7 місяців стерелізувати, моїм пацюкам вже виповнилось 7. Трохи страшно робити операцію таку( Усім дякую заздалегідь!
glossaryck
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 авг 2023
Откуда: Івано-Франківськ
Имя: Катерина
Все сообщения

Re: Стерилізація дівчат пацюків

Сообщение Odarka_ua » 15 авг 2023, 21:10

Стерилізація стандартна операція при умові, що її робить рекомендований лікар. не впевнена, що у Франківську такі є Точно є у Львові. 7 місяців досить молода криса їх оперують і в похилому віці. Я Можливо хтось підкаже ще.
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: Стерилізація дівчат пацюків

Сообщение Amoku » 17 авг 2023, 10:10

Остані 5 років всі мої самиці стерильні
Найстаріша з моїх була дев'ятимісячна. Але наша лікар усіх своїх після родів спокійно стерилізує. А це рік та більше віку. Усіх врятованих одразу стерилізуємо.
Стерилізація у молодшому віці дуже знижує ризик виникнення пухлин гіпофізу та молочних залоз. А будь яка стерилізація знижує ризик проблем з маткою - пухлини, запалення, випадіння. Вам не сподобається бігати й шукати лікаря якщо раптово щось станеться
Зараз ви можете вибрати зручний день, поїхати зробити операцію, й повернутись ввечері додому
Раз вже є 7 місяців, я б ще місяць почекала, щоб стало прохолодніше - дорогу щурам легше переносити, та після операції легше
У Львові приймає чудова лікарка. Лікар з досвідом дуже важливий момент
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Стерилізація дівчат пацюків

Сообщение Bacca » 17 авг 2023, 15:37

glossaryck, в ІФ пацюків приймають в клініці Олвет, ми звертались по рекомендації ратолога з Дніпра Владислави Хвалюн. Не знаю щодо операцій, не спитала,
але наркоз там газовий є.
Спеціаліст по екзотам в відділенні по вулиці Гетьмана Мазепи, 183, корп. 1
телефони:
+38 (067) 462-09-06
+38 (0342) 75-60-00
Лікар Баранник Дарина Олександрівна, працює два на два. Як терапевт вона непогана, призначення більш менш адекватні. Працювала раніше у Харкові, харківські ратологи її теж знають. З пацюками саме досвід не дуже великий, але в ІФ їй носять саме пацюків)) у нас була онкологія, тож основне лікування призначала рекомендований лікар з Киева на основі УЗД і рентгену, що зробили в Олветі.
Якщо Дарина ще не робить операцій, тоді и справді до Каті Чорної у Львів. Але поточний профогляд варто робити у нас в Олветі, клініка там гарна.
Рано или поздно, так или иначе...
Гарна криса літає сама
Щоденничок
Натуральна косметика хендмейд
Аватара пользователя
Bacca
 
Сообщения: 17075
Зарегистрирован: 27 апр 2016
Откуда: Лука, Івано-Франківська обл.
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18