Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


сильний запах від криси і кусається

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

сильний запах від криси і кусається

Сообщение julli » 21 июл 2023, 14:32

Доброго дня, вчора підселяла маленьку криску до зграйки. В звʼязку з цим одну з старших тимчасово поселила в іншу клітку.
Раніше я думала що запах тому що їх двоє та не сильно зважала на це. Вчора ввечері я повністю прибрала та помила клітки, і сьогодні вранці така ситуація. Там де двоє, запаху від пацюків не чути.
А в окремій клітці, де та одна. Запах дуже сильний, і я зрозуміла що скоріш всього проблема в одній крисі.
Їй вже 2 роки і 5 місяців. Це може бути звʼязано з цим чи це вже признак серйозних проблем?
Також останнім часом вона почала кусатись, людей за пальці, свою сусідку за лапки (вже до крові), маленька також постраждала від цього (але на щастя все добре)

Попередньо дам відповідь на питання. Клітка не знаходиться в місці с протягами, корм купляю змішаний з різними смаколиками, та думаю якщо б він був поганий то інші криси також би подавали якісь признаки. Вода міняється через день. Прибирання роблю раз-два в тиждень.
julli
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 11 мар 2021
Откуда: Украина
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: сильний запах від криси і кусається

Сообщение Odarka_ua » 22 июл 2023, 21:30

Це може бути ознакою проблем зі здоров'ям Ви в якому місті живете По можливості бажано потрапити до рекомендованого лікаря Взагалі бажано ходити на профілактичні огляди, а васа криса ще в досить серйозному віці По факту вже бабуся (чи дідусь)
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: сильний запах від криси і кусається

Сообщение julli » 10 авг 2023, 10:42

Odarka_ua писал(а):Це може бути ознакою проблем зі здоров'ям Ви в якому місті живете По можливості бажано потрапити до рекомендованого лікаря Взагалі бажано ходити на профілактичні огляди, а васа криса ще в досить серйозному віці По факту вже бабуся (чи дідусь)



не знаю що то було, знайшли ратолога. але він толком нічого не сказав, після огляду лише потішив що вона чудово виглядає на свій вік і проблем немає.
вона десь тиждень пожила окремо від інших і все стало добре. агресія зникла
julli
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 11 мар 2021
Откуда: Украина
Имя: Юлия
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 24