Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


сеча з кров‘ю, що робити?

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

сеча з кров‘ю, що робити?

Сообщение julli » 21 май 2023, 18:19

доброго вечора, дуже потрібна допомога. нажаль ратологів у місті немає, єдиний що був зараз на війні. та я сама навчаюсь на ветеринара, тому постараюсь надати хоч першу допомогу доки не знайду когось з лікарів (сьогодні неділя, а помітила я це занадто пізно, ні одна вет клініка трубки не бере)

моїй крисі 2 роки. сьогодні почала виділятися кров разом з сечею. сильно виділився порфін на очах, промивала вже декілька разів. в цілому веде себе активно, але також почала кусати іншу крису, та вони трохи сваряться сьогодні весь день. (раніше мирно жили разом, тому для мене це ще один якийсь дзвіночок)
можливо можна їй зараз надати якусь допомогу зараз? вже з завтра постараюсь знайти якогось лікаря що може знати за них
julli
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 11 мар 2021
Откуда: Украина
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: сеча з кров‘ю, що робити?

Сообщение Odarka_ua » 21 май 2023, 21:17

Місто все одно яке? Можна поїхати до найближчого а також взяти консультацію онлайн. Можливо хтось підкаже що можна зробити вотпрямщас
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: сеча з кров‘ю, що робити?

Сообщение Amoku » 22 май 2023, 03:44

Тут варіантів дофіга пісок чи камені, нирки, запалення статевих органі, пухлини, й все що завгодно.
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17