Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


Крыса гукает

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 06 ноя 2022, 13:57

Прошу прощения за повторяющуюся тему.
Крыса 2 месяца.
Вес - 150 грамм
Скорее всего продуло, сначала гукала минут 20, сейчас пятый день и гукает все утро до самого дневного сна. Порфирина нет.
Капаем капли Норфлоксацин со 2 дня сопелек.

К сожалению ,в городе ратолога нет.

Ссылка на видео - https://youtu.be/RNNfSitiEFE
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение rainpool » 06 ноя 2022, 15:07

Можливо, це риніт. Візьміть щура, прикладіть до вуха і послухайте, чи є хрипи. Симптоматика риніту: хрюкання, гучне дихання, гуркання як у голуба. Перевірте симптоми і відпишіть
rainpool
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 22 сен 2022
Откуда: Львів
Имя: Діана
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение rainpool » 06 ноя 2022, 15:14

По відео виглядає як стовідсотковий риніт, його зручно розпочинати лікувати юнідоксом, але у нас його днем з вогнем не знайдеш зараз, тому використовуйте суммамед, для пацюка в такому віці саме те
Перекопіюю з іншого форуму, щоб не писати двічі

Сумамед ДЕТСКИЙ( действующее вещество Азитромицин) 100мг/5мл .
(Азитрокс, Хемомицин и прочие — аналогов много) — порошок для приготовления СУСПЕНЗИИ.
Разводить водой (12мл на весь флакон) Готовая суспензия хранится в шприце, в холодильнике, 5 суток. В целях экономии можно делить порошок на части и разбавлять по мере необходимости.
Оральное применение- из шприца или с ложки. С едой не смешивать.
Стандартная дозировка для крыс — 30мг/кг, 2 раза в день (0.15мл готовой суспензии на 100г веса)
Курс 14 дней.

Давайте приблизно 0,25мл готової суспензії, якщо щур не один в кліткі - послухайте і інших і лікуйте паралельно за наявності симптомів. Якщо хоч один пацюк вилікується, а інший продовжить хворіти - отримаєте незкінченний цикл риніту у клітці і рано чи пізно це все перейде в хронічне, не зволікайте
rainpool
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 22 сен 2022
Откуда: Львів
Имя: Діана
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 06 ноя 2022, 15:35

rainpool писал(а):Можливо, це риніт. Візьміть щура, прикладіть до вуха і послухайте, чи є хрипи. Симптоматика риніту: хрюкання, гучне дихання, гуркання як у голуба. Перевірте симптоми і відпишіть


Так, нам рекомендували Юнідокс, але я десь на форумі знайшла тему , що їм до 5 місяців заборонено, так що спробуємо сумамед. По хрипам ввечорі як проснуться, тому що поки спить не гукоче, так спокійнище(
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 06 ноя 2022, 17:14

rainpool писал(а):Можливо, це риніт. Візьміть щура, прикладіть до вуха і послухайте, чи є хрипи. Симптоматика риніту: хрюкання, гучне дихання, гуркання як у голуба. Перевірте симптоми і відпишіть


Послухали - легені не хриплять, гуркоче як нервує або набігається з сестрою, сестра чхає - приблизно двічі поспіль, +- 8-10 різ на день після того як почухається або полізе під пледик.
Дали перший раз Сумамед - дівчина стала жижкою але % 80 вдалося влити. Хотіла теж запитати, продовжувати краплі в ніс чи ні?
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение rainpool » 06 ноя 2022, 19:27

Yulia_zp писал(а):
rainpool писал(а):Можливо, це риніт. Візьміть щура, прикладіть до вуха і послухайте, чи є хрипи. Симптоматика риніту: хрюкання, гучне дихання, гуркання як у голуба. Перевірте симптоми і відпишіть


Послухали - легені не хриплять, гуркоче як нервує або набігається з сестрою, сестра чхає - приблизно двічі поспіль, +- 8-10 різ на день після того як почухається або полізе під пледик.
Дали перший раз Сумамед - дівчина стала жижкою але % 80 вдалося влити. Хотіла теж запитати, продовжувати краплі в ніс чи ні?

Якщо у сестри проявляться такі ж симптоми - починайте її лікування і продовжуйте суммед. Відпишіть потім про динаміку.
Можу помилятись, але норфлоксацин застосовують при отиті в вухо, краще візьміть нафтизин дитячий в носик двічі на день
rainpool
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 22 сен 2022
Откуда: Львів
Имя: Діана
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 06 ноя 2022, 21:19

rainpool писал(а):
Yulia_zp писал(а):
rainpool писал(а):Можливо, це риніт. Візьміть щура, прикладіть до вуха і послухайте, чи є хрипи. Симптоматика риніту: хрюкання, гучне дихання, гуркання як у голуба. Перевірте симптоми і відпишіть


Послухали - легені не хриплять, гуркоче як нервує або набігається з сестрою, сестра чхає - приблизно двічі поспіль, +- 8-10 різ на день після того як почухається або полізе під пледик.
Дали перший раз Сумамед - дівчина стала жижкою але % 80 вдалося влити. Хотіла теж запитати, продовжувати краплі в ніс чи ні?

Якщо у сестри проявляться такі ж симптоми - починайте її лікування і продовжуйте суммед. Відпишіть потім про динаміку.
Можу помилятись, але норфлоксацин застосовують при отиті в вухо, краще візьміть нафтизин дитячий в носик двічі на день



Норфлоксацин рекомендувала Ваніна Олександра з Київа для пацючка подруги, тому судячи с симптомів начали юзати його.
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Amoku » 06 ноя 2022, 22:14

rainpool, добрий вечір, можливо ви й досвідченний власник, але я на форумі бачу у вас лишень 9 повідомлень, й до того ж з помилками у лікуванні

Yulia_zp, добрий вечір, не вибачайтесь, кожна ситуація унікальна
Yulia_zp писал(а):К сожалению ,в городе ратолога нет.

у Дніпрі є ратолог Владислава Хвалюн, до неї можна поїхати, чи спробувати консультацію онлайн https://www.instagram.com/small.mammals.vet/

По відео у нього стандартний риніт, треба антибіотик. Щурам до 6 місяців починають з сумаммед, у точніше суспензія.
Краще брати дитячий з дозуванням 100мг\5мл Наприклад https://tabletki.ua/uk/%D0%A1%D1%83%D0% ... %B4/13105/

Дозування по вазі 0.15 мл на 100 грам ваги, тобта вам треба, приблизно, 0.22 мл
У розведеному виді суспензія зберігається 5 діб у холодильнику, тому ділите порошок у флаконі на 6 частин, на одну таку частину виходить 5 мл води, отже можно зручно розвести у 5 мл шприці, хоча у 10 мл зручніше бовтати
Якщо придбали суспензію з дозуванням 200мг\5мл, то діліть на 12 частин порошок, й ті ж самі 5 мл, та дозування для прийому 0.22 мл


Двічі на добу даєте щуру 0.22 мл, довжина прийому щонаймене 3 тижні, але краще місяць за останіми рекомендаціями ратологів. Якщо через два тижні все ще будет зберігатись симптоматика - то тут точно до лікаря, будуть підбирати антибіотик більш ретельно
Yulia_zp писал(а):Хотіла теж запитати, продовжувати краплі в ніс чи ні?

Не треба
Yulia_zp писал(а):Норфлоксацин рекомендувала Ваніна Олександра з Київа для пацючка подруги, тому судячи с симптомів начали юзати його.

Ваніна чудовий спеціаліст, але рекомендація була не для вас, й може не підходити до вашого випадку. Ваніна теж приймає онлайн, виможете замовити онлайн консултацію, скільки коштує не знаю.
Yulia_zp писал(а):сестра чхає - приблизно двічі поспіль

Я б тут увагу на наповнювач та плед спочатку звернула.
Yulia_zp писал(а): але % 80 вдалося влити

Набираєте у інсуліновий шприц зі знімною голкою, заводите збоку за зуби, так щоб носик був на корені язика, й натискаєте поршень




rainpool писал(а):Курс 14 дней.

Саме так легко отримати резистентніть до антибіотика, така тривалість антибіотику у такого випадку не підходить
rainpool писал(а):якщо щур не один в кліткі - послухайте і інших і лікуйте паралельно за наявності симптомів. Якщо хоч один пацюк вилікується, а інший продовжить хворіти - отримаєте незкінченний цикл риніту у клітці і рано чи пізно це все перейде в хронічне, не зволікайте

Лікувати треба лишень хворіючих, й такого циклу немає, ви щось плутаєте.
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 07 ноя 2022, 16:21

у Дніпрі є ратолог Владислава Хвалюн, до неї можна поїхати, чи спробувати консультацію онлайн https://www.instagram.com/small.mammals.vet/


онлайн консультація то рай, тому що я зараз живу в Каменці-Под, тут ратологів немає, поки що боюсь малечу добу на поїзді катати, дуже дякую за посилання)

Двічі на добу даєте щуру 0.22 мл, довжина прийому щонаймене 3 тижні, але краще місяць за останіми рекомендаціями ратологів. Якщо через два тижні все ще будет зберігатись симптоматика - то тут точно до лікаря, будуть підбирати антибіотик більш ретельно


Взяли сумамед, з учора почали прийом, зараз ще піду за шприцом, тому що реально таке маленьке що шприц 2.5 мл не влазить :D
Вона ще упирається, мов запах неподобається, інша бігає за нею і хоче спробувати ахах

Я б тут увагу на наповнювач та плед спочатку звернула.


кукурузка - плед з байки + сінтепон, міняємо кожні 2 дня на такий самий.


Не треба


капати нафтизин чи щось інше?
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение rainpool » 07 ноя 2022, 19:00

Amoku писал(а):rainpool, добрий вечір, можливо ви й досвідченний власник, але я на форумі бачу у вас лишень 9 повідомлень, й до того ж з помилками у лікуванні

Yulia_zp, добрий вечір, не вибачайтесь, кожна ситуація унікальна
Yulia_zp писал(а):К сожалению ,в городе ратолога нет.

у Дніпрі є ратолог Владислава Хвалюн, до неї можна поїхати, чи спробувати консультацію онлайн https://www.instagram.com/small.mammals.vet/

По відео у нього стандартний риніт, треба антибіотик. Щурам до 6 місяців починають з сумаммед, у точніше суспензія.
Краще брати дитячий з дозуванням 100мг\5мл Наприклад https://tabletki.ua/uk/%D0%A1%D1%83%D0% ... %B4/13105/

Дозування по вазі 0.15 мл на 100 грам ваги, тобта вам треба, приблизно, 0.22 мл
У розведеному виді суспензія зберігається 5 діб у холодильнику, тому ділите порошок у флаконі на 6 частин, на одну таку частину виходить 5 мл води, отже можно зручно розвести у 5 мл шприці, хоча у 10 мл зручніше бовтати
Якщо придбали суспензію з дозуванням 200мг\5мл, то діліть на 12 частин порошок, й ті ж самі 5 мл, та дозування для прийому 0.22 мл


Двічі на добу даєте щуру 0.22 мл, довжина прийому щонаймене 3 тижні, але краще місяць за останіми рекомендаціями ратологів. Якщо через два тижні все ще будет зберігатись симптоматика - то тут точно до лікаря, будуть підбирати антибіотик більш ретельно
Yulia_zp писал(а):Хотіла теж запитати, продовжувати краплі в ніс чи ні?

Не треба
Yulia_zp писал(а):Норфлоксацин рекомендувала Ваніна Олександра з Київа для пацючка подруги, тому судячи с симптомів начали юзати його.

Ваніна чудовий спеціаліст, але рекомендація була не для вас, й може не підходити до вашого випадку. Ваніна теж приймає онлайн, виможете замовити онлайн консултацію, скільки коштує не знаю.
Yulia_zp писал(а):сестра чхає - приблизно двічі поспіль

Я б тут увагу на наповнювач та плед спочатку звернула.
Yulia_zp писал(а): але % 80 вдалося влити

Набираєте у інсуліновий шприц зі знімною голкою, заводите збоку за зуби, так щоб носик був на корені язика, й натискаєте поршень




rainpool писал(а):Курс 14 дней.

Саме так легко отримати резистентніть до антибіотика, така тривалість антибіотику у такого випадку не підходить
rainpool писал(а):якщо щур не один в кліткі - послухайте і інших і лікуйте паралельно за наявності симптомів. Якщо хоч один пацюк вилікується, а інший продовжить хворіти - отримаєте незкінченний цикл риніту у клітці і рано чи пізно це все перейде в хронічне, не зволікайте

Лікувати треба лишень хворіючих, й такого циклу немає, ви щось плутаєте.

Ви праві, досвіду у мене небагато, раніше сиділа на російських форумах як глядач, тому і справді можу підказати щось погане

Стосовно резистентності візьму до уваги, бо пів року назад у клініці радили курс виключно 14 днів, так як щурики маленькі і ніби як 3 тижні це забагато

А щодо лікування лише хворих, то хіба відсаджувати, але часто можливості зробити цього немає. Коли я лікувала одну зі своїх чотирьої дівчат - вона заразила всю клітку і дотепер маю головну біль з тим ринітом
rainpool
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 22 сен 2022
Откуда: Львів
Имя: Діана
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Amoku » 07 ноя 2022, 19:16

Yulia_zp писал(а):кукурузка - плед з байки + сінтепон, міняємо кожні 2 дня на такий самий.

Давайте так, якщо не хлюпоче в носі, та немає інших незнайомих звуків, то нехай собі чхає, ми теж час від часу чхаємо
Yulia_zp писал(а):капати нафтизин чи щось інше?

взагалі нічого не крапати, антибіотик повинен спрацювати та все пройде.



rainpool писал(а):тому і справді можу підказати щось погане

ну там багато хто сидів, як пояснювала наша лікар, є відмінність у лікуванні, у них більші дози, через більшу резистентність до антибіотиків. Але довжина у три тижні, то для рініту та подібного давно. Є коротші курси при операціях та у окремих випадках. 2 тижні це час за який антибіотик повинен подіяти, й якщо ні, то його змінюють
Якщо ви були не у рекомендованого родентолога\ратолога, то їх знання можуть обгрунтовуватись на знанях про лікування зовсім інших тварин
rainpool писал(а):А щодо лікування лише хворих, то хіба відсаджувати

відсажують тільки якщо потрібен спокій чи їжа м'яка. До моменту як ми помічаємо хворобу, усі щури вже обмінялись вірусом, то ж відсадити - не допоможе
rainpool писал(а):Коли я лікувала одну зі своїх чотирьої дівчат - вона заразила всю клітку і дотепер маю головну біль з тим ринітом

То вони у вас можуть просто бути зоомаговськими хроніками :pardon: також нагадую, що антибіотики не лікують віруси, а основні противірусні на планеті - щеплення
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение rainpool » 09 ноя 2022, 11:40

Amoku писал(а):
Yulia_zp писал(а):кукурузка - плед з байки + сінтепон, міняємо кожні 2 дня на такий самий.

Давайте так, якщо не хлюпоче в носі, та немає інших незнайомих звуків, то нехай собі чхає, ми теж час від часу чхаємо
Yulia_zp писал(а):капати нафтизин чи щось інше?

взагалі нічого не крапати, антибіотик повинен спрацювати та все пройде.



rainpool писал(а):тому і справді можу підказати щось погане

ну там багато хто сидів, як пояснювала наша лікар, є відмінність у лікуванні, у них більші дози, через більшу резистентність до антибіотиків. Але довжина у три тижні, то для рініту та подібного давно. Є коротші курси при операціях та у окремих випадках. 2 тижні це час за який антибіотик повинен подіяти, й якщо ні, то його змінюють
Якщо ви були не у рекомендованого родентолога\ратолога, то їх знання можуть обгрунтовуватись на знанях про лікування зовсім інших тварин
rainpool писал(а):А щодо лікування лише хворих, то хіба відсаджувати

відсажують тільки якщо потрібен спокій чи їжа м'яка. До моменту як ми помічаємо хворобу, усі щури вже обмінялись вірусом, то ж відсадити - не допоможе
rainpool писал(а):Коли я лікувала одну зі своїх чотирьої дівчат - вона заразила всю клітку і дотепер маю головну біль з тим ринітом

То вони у вас можуть просто бути зоомаговськими хроніками :pardon: також нагадую, що антибіотики не лікують віруси, а основні противірусні на планеті - щеплення


Швидше за все так і є, бо двох ми забрали з зоомагазину вже дорослими, де їх залишили переселенці. Але найсмішніше, що ринітом моє стадо заразилось саме від пацюка, якого взяли в розпліднику(
Дякую вам, що пояснили :)
rainpool
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 22 сен 2022
Откуда: Львів
Имя: Діана
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 09 ноя 2022, 13:34

Ітак, у нас 4 день прийому сумамеду, маленька не гукає, гарно кушає) продовжуємо курс
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Amoku » 09 ноя 2022, 23:05

rainpool, ну на жаль не все що зве себе розплідником, є ним... Я знаю усього один в Україні, й не схоже що ви взяли з нього, він у Одесі.

Yulia_zp, це чудово
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 16 ноя 2022, 00:17

Yulia_zp, це чудово[/quote]

По вимогам на даний час - тиждень як ми на сумамеді,не гукаємо, але питання про довжину курса ще актуальне, 3 тижня буде досить?
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Amoku » 16 ноя 2022, 12:48

Давайте так, щонайменше 3 тижні. А далі якщо все добре, то думаю цього вистачить, бо мале ж зовсім.
Якщо протягом 2-3 місяців знову захворіє, то дуже бажано до лікаря, тільки рекомендованого, хоча б онлайн. Бо той самий антибіотик не подіє.
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 16 ноя 2022, 15:52

Amoku писал(а):Давайте так, щонайменше 3 тижні. А далі якщо все добре, то думаю цього вистачить, бо мале ж зовсім.
Якщо протягом 2-3 місяців знову захворіє, то дуже бажано до лікаря, тільки рекомендованого, хоча б онлайн. Бо той самий антибіотик не подіє.


Дякую) Мала десь с 4-5 дня зовсім не гукає, активна
Скрытый текст:
Скрытый текст. Необходимо зарегистрироваться.
пацючка, якщо повториться поїдемо до Хмельницького/ Чернівців. Мрію щоб в Кам'янці з'явився ратолог(
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Amoku » 16 ноя 2022, 18:38

На жаль зараз є ратологи в Києві, Дніпрі, Одесі. У Харкові треба дивитись, бо там змінюється ситуація, й хтозь з київських лікарів приймає у Львові наразі.
У Хмельницькому чи Чернівцях не було ратолога
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение J_k » 21 ноя 2022, 15:26

У Львові зараз приймає Чорна Катерина. А Степаненко з Харкова нині приймає у Полтаві.
Це вам як ще + варіанти.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 18 дек 2022, 00:22

Ітак дами, доброго вечора, Фетучінні не сьопала 5 тижнів, закінчили курс Сумамед 3 тижні тому, сьогодні ми знову сьопаємо. Не сильно, сьопає один раз на час +-. Завтра будемо її важити.
Питання, чекати що пройде само або починати знову курс , якщо курс то чого.
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Odarka_ua » 18 дек 2022, 11:29

Спробуйте проконсультуватись хоча б онлайн з лікарем В ідеалі глянути б вуха, бо вони можуть сильно на це впливати
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 20 дек 2022, 22:18

Odarka_ua писал(а):Спробуйте проконсультуватись хоча б онлайн з лікарем В ідеалі глянути б вуха, бо вони можуть сильно на це впливати


ітак доброго вечора, пройшли консультацію у Катерини Шабульдо вона приписала
Синулокс 50 мг по 1/20 частині двічі в день, 4 тижні
Ніс промивати фіз розчином
Можна покапати ципрофлоксацинові краплі у вуха 2-3 рази в день, 10 днів

також глянути вуха, буду питати у місцевої веткліники чи можливо це
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Odarka_ua » 20 дек 2022, 22:26

Добре :inlove: Не факт, що вони вухо добре подивляться, але треба пробувати
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 20 дек 2022, 22:43

Odarka_ua писал(а):Добре :inlove: Не факт, що вони вухо добре подивляться, але треба пробувати


в нас нема отоскопу тому ліпше так (
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 20 дек 2022, 22:44

квест буде її якось стримати щоб не смикалась поки будуть дивитися
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение J_k » 21 дек 2022, 08:32

Yulia_zp писал(а):Шабульдо вона приписала
Синулокс 50 мг по 1/20 частині двічі в день, 4 тижні
Ніс промивати фіз розчином
Можна покапати ципрофлоксацинові краплі у вуха 2-3 рази в день, 10 днів

також глянути вуха, буду питати у місцевої веткліники чи можливо це


А яка вага тварини нагадайте?
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение J_k » 21 дек 2022, 08:33

Знайшла 150г
Ммм, я б підкоригувала синулокс - як на мене доза замала.
На мій погляд, варто давати якщо 50мг то по 1/4 таблетки 2 рази на день
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 21 дек 2022, 18:33

J_k писал(а):
Yulia_zp писал(а):Шабульдо вона приписала
Синулокс 50 мг по 1/20 частині двічі в день, 4 тижні
Ніс промивати фіз розчином
Можна покапати ципрофлоксацинові краплі у вуха 2-3 рази в день, 10 днів

також глянути вуха, буду питати у місцевої веткліники чи можливо це


А яка вага тварини нагадайте?


вже 185)
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение Yulia_zp » 21 дек 2022, 18:36

якщо спиратися на те що 12.5 на кіло ваги то там як раз і виходить по 2.5 мг
Yulia_zp
 
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 05 ноя 2022
Откуда: Запорожье/Камянец-Подольский
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Крыса гукает

Сообщение J_k » 21 дек 2022, 18:39

Yulia_zp писал(а):якщо спиратися на те що 12.5 на кіло ваги то там як раз і виходить по 2.5 мг


Ем, ви явно не про дозування для екзотів говорите. В вашому випадку десь 50-70мг/кг треба брати (а в окремих випадках і 100-150), а не пораховані 15-20.
Навіть на 185г все одно 1/4, якщо рахувати нормально по робочим дозам (я рахувала 70). Але справа ваша, як давати.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 24