Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


У крысы опухоли молочной железы

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

У крысы опухоли молочной железы

Сообщение Alina7777 » 07 сен 2022, 23:26

Умоляю помогите! 3 дня назад появились два новообразования на груди у малышки (возраст 1 год и 8 месяцев) Были уже у 3х вет врачей, говорят рак, но это без особых проверок просто на глаз. Очень люблю её и не хочу мучить операциями без результатов. Что подскажите делать? Кто сталкивался с таким ? Какая вероятность что они не появятся после удаления ?
Alina7777
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 07 сен 2022
Откуда: Киев
Имя: Алина
Все сообщения

Re: У крысы опухоли молочной железы

Сообщение Odarka_ua » 08 сен 2022, 08:56

Идите к рекомендованным ветеринарам
viewtopic.php?f=12&t=14#p415

Хождение к другим бесполезная трата времени и денег
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: У крысы опухоли молочной железы

Сообщение Amoku » 08 сен 2022, 10:36

Alina7777, все добре в Києві є декілька чудових лікарів, вони приймають.
Зазвичай омж у щуриць не рак, а доброякісні пухлини. Їх вирізати, я раджу одночасно зробити стерилізацію, але тут краще у лікаря перепитати, бо я не бачу саму тварину.
Операцію робити обов'язково, інакше ростуть величезні й виснажують тварину.
Після цього можливо додатково призначають терапію інгибіторами пролактину.

майже у кожного були самиці з подібними пухлинами, для профілактики допомогає рання стерилізація тварини, до піврічного віку. Тоді частіше немає таких пухлин зовсім або одна з'являється. У мене з 2015 року всі самиці стерилізуються, була одна чи дві омж загалом.

Вірогідність появи знову, досить мала, але можлива. Зазвичай додатково стерилізація чи інгібітори пролактину, тоді не буде зовсім.
Але це не виключає появу інших типів пухлин, чи інших хвороб, у мене була рекордсмен котра 5 разів оперувалась, й кожен раз інший тип пухлини був :crazy:
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения


Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 30