Объявление

Граждане России и люди, проживающие на ее территории, идите на русские тематические форумы.
Здесь вам не рады.


Увага. У січні 2025 року форум припинить своє існування. Кому треба, будь ласка, збережіть собі необхідні статті.


Вопрос-ответ

Здесь можно задать вопрос о здоровье крысы.

Модератор: Veda

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 28 авг 2023, 14:14

riki писал(а):Добрий день. Ніхто не знає де Гардіні Христина зараз працює? Бо в Вет-Юа сказали що вже не в них

0983981025
Миропільська, 1 (біля театру ляльок)
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Pyatko » 01 ноя 2023, 05:13

Здравствуйте! Нужен совет по поводу лечения маленьких крысят.
Малому где-то 2,5 месяца или меньше, вес 175г. Ринит. Лечить сумамедом начали сразу как только пошли первые звуки (он начал внезапно громко сопливить). Сейчас уже 10й день приема сумамеда, а он все еще чихает. Я даю ему 3 тетрадных клетки разведенного порошка 2 раза в сутки, последние дни даже с небольшой горкой. В легких хрипов нет, и вроде даже позитивная динамика какая-то есть, но за 10 дней - как-то слабо... Может, дело в том, что порошок еще с лета у меня открытый стоит? Он вроде не должен портиться...
Второй малой тоже теперь носом поскрипывает, а ему даже двух месяцев скорее всего нет. Знаю, что антибиотики малым крысятам давать нежелательно, потому прошу совета...
Я думаю купить капли Джерело, всем крысюкам месяцок подавать для поднятия иммунитнта, по 2 капли 2 раза в день, вроде так рекомендуют. Но боюсь кабы за пару дней эти риниты в пневмонию не переросли
Pyatko
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 ноя 2023
Откуда: Киев
Имя: Лиз
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 01 ноя 2023, 08:23

Вам потрібно звернутися до спеціаліста, а не займатися самолікуванням, бо доза "3 тетрадних клітинки" це незрозуміло яка. І для "імунітету" ніяку фігню додавати не потрібно.
У вас вказано Київ, а тут найбільша кількість ратологів в Україні
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение gans00 » 11 ноя 2023, 00:35

Вечора доброго
Маю тяжкий стан у пацюка, дівчинка майже 11 місяців. Слабкість, дуже швидко схудла (десь біля неділі),
скоріше через слабкість але старається ходити і бігати, їсть але дуже мало. Бока впалі, очі також - дихання погане але чисте - що це взагалі може бути? Вперше з таким зтикаюсь, дуже боляче дивитись. При огляді у лікаря розвели руками сказали що помирає..
gans00
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 ноя 2023
Откуда: Dnipro
Имя: Макс
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Amoku » 11 ноя 2023, 10:21

Так біжіть до рекомендованого лікаря, у вас в Дніпрі усього одна лікарка розуміється на пацючках
Аватара пользователя
Amoku
 
Сообщения: 16324
Зарегистрирован: 07 сен 2015
Откуда: UA
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Odarka_ua » 11 ноя 2023, 12:17

Сьогодні біжіть до Хвалюн Владислави Олександрівни https://akela.vet/
Вона має приймати В неї запис, але по ургенту бере
На крайній випадок питайте Костянтина (фамілію не пам'ятаю), Владислава Олександрівна йому довіряє, хоча в неї досвід набагато більший і я б в першу чергу до неї просилась
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Daria__ » 18 ноя 2023, 20:57

Добрый день, помогите пожалуйста с лечением крыски!
Сейчас нет возможности обратиться к врачу, нахожусь за границей и очень далеко от городов со специалистами. Крыску спасли, была кем-то выброшена на улицу (до этого ничего не знала о крысах). У неё был диагноз билатеральная бронхопневмония и плеврит, сначала месяц принимала амокланид, это не помогло, потом принимала 2 месяца энроксил и кардишур, вроде бы вылечилась, потом ей поставили отит, месяц капали в ухо ципрофарм и ингамист. Сейчас она снова начала громко издавать звуки носом и чихает, что делать?! Можно ли возобновить прием антибиотика, и в какой дозировке?? Помогите пожалуйста!
Daria__
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 18 ноя 2023
Откуда: Ukraine
Имя: Daria
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Odarka_ua » 19 ноя 2023, 11:11

За великим рахунком Вам би на онлайн консультацію до ратолога, щоб він підібрав лікування
А можливість зробити рентген та вуха глянути є?
Odarka_ua
 
Сообщения: 4295
Зарегистрирован: 07 янв 2016
Откуда: Запоріжжя
Имя: Дар`я
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Pyatko » 01 дек 2023, 18:10

Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, как лучше промывать дома ушки от серных пробок. В интернете об этом никакой информации нет.
Крыс 1,5 года, отит вылечили, в ушах воспаления нет, но есть залежи серы, и они его беспокоят. Вчера промывали теплым физраствором под напором шприца, как посоветовала врач, но пока безрезультатно. Возможно, надо было шприц поглубже в ушной канал засунуть, но я побоялась все там внутри порвать напором раствора. Хотя врач сказала, что я там ничего не пробью и не порву, но все равно страшно)) Можно ли попробовать закапать по одной капле 3% перекиси в каждое ухо, чтобы серу предварительно размягчить? Сегодня попробую еще раз промыть.
Если домашняя промывка ничего не даст, поедем в клинику промывать под седацией, но я все же хочу с этим разобраться дома, раз есть возможность.
Писала недавно по поводу двух крысят, с ними уже все в порядке, младший долечивается :heart: Со всеми тремя были у Гардини Кристины.
Pyatko
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 ноя 2023
Откуда: Киев
Имя: Лиз
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Bacca » 01 дек 2023, 18:34

Я б не стала перекис у вухо капати, перший раз чую взагалі про таке. Як на мене, це страшніше ніж під напором промивати. Багато разів промивала з катетера/шприца, нічого там не рветься. А от перекис ... це ж не відкрита рана, ще попалить, а в здатності розчинити сірку я не впевнена.
Та й за один раз звісно не вимиється все одразу.
Рано или поздно, так или иначе...
Гарна криса літає сама
Щоденничок
Натуральна косметика хендмейд
Аватара пользователя
Bacca
 
Сообщения: 17075
Зарегистрирован: 27 апр 2016
Откуда: Лука, Івано-Франківська обл.
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 01 дек 2023, 18:35

Ні, ніякого перекису. Фізрозчин поступово пом'якшить пробку і тварини її вичистять. Якщо ж ні - лікарка під седацією промиє вушка
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Pyatko » 01 дек 2023, 19:56

Поняла, спасибо большое! Буду дальше промывать и, наверное, капать начну физраствором пару раз в день. И плюс прописанные капли
Pyatko
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 ноя 2023
Откуда: Киев
Имя: Лиз
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Bacca » 01 дек 2023, 21:20

Так промивати фізрозчином і треба. Теплим.
Рано или поздно, так или иначе...
Гарна криса літає сама
Щоденничок
Натуральна косметика хендмейд
Аватара пользователя
Bacca
 
Сообщения: 17075
Зарегистрирован: 27 апр 2016
Откуда: Лука, Івано-Франківська обл.
Все сообщения

Посоветуйте ратолога в центре

Сообщение gans00 » 31 дек 2023, 00:15

Доброго вечера.
Имею ситуацию,пару дней назад крыска девочка,1 год. Заметили припухлость на молочной железе, думаю будущая опухоль которая сейчас уже стала чуть больше.
Кто-то посоветуйте хорошего ратолога пожалуйста, г. Киев.
Может у кого-то была похожая ситуация какие процедуры/операция проводилась, расценки плюс минус?
Заранее спасибо
gans00
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 ноя 2023
Откуда: Dnipro
Имя: Макс
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 31 дек 2023, 10:21

У Києві найбільша кількість лікарів - Ваніна Олександра у Ратвет, Коновалова Аліна в АртВет, Гардіні Крістіна на Миропільська, 1, Шабульдо Катерина в Генезисі.
Якщо то омж (а це, вірогідно, таки вона), то трохи часу у вас є, щоб записатися і прийти на огляд та операцію. Стерилізація (краще за все проводити видалення пухлини та стерилізацію) орієнтовно 2000-2500грн.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Drosera » 15 янв 2024, 13:12

Доброго дня. Прошу поради стосовно ліків для пацючка. Мій улюбленець почав кашляти та чхати. Щоб виключити можливість алергії (вилікувати), замінила йому наповнювач та давала по 1/8 лоратадина на день. Щоб виключити можливість бронхіту (вилікувати), два тижні давала амоксициллін (150 мг/кг 2 рази на день). Пацюк став більш жвавим, порфірину на очах вже немає, але дихання все ще важкувате. Що краще зробити в такій ситуації? Які лікувальні засоби застосувати?
P.S. Я розумію, що краще звернутися до лікаря, але грошей нема і не передбачається. Можу виділити лише 100-200 грн на ліки. До того ж, поки я донесу пацюка по холоду до ветлікарні, йому може стати гірше.
Drosera
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 янв 2024
Откуда: Одеса
Имя: Olga
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 15 янв 2024, 13:24

У вас некоректно підібрано лікування (та ж міфічна "алергія"). І антибіотик підбирають відповідно стану, а не щоб виключити щось, чого не знають чи є. Плюс, він у некоректній дозі.
Можна звернутися онлайн на консультацію, але знімок все одно буде потрібно робити для оцінки стану. І оглянути вуха та послухати ви явно не в змозі.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Drosera » 15 янв 2024, 13:37

J_k писал(а):У вас некоректно підібрано лікування (та ж міфічна "алергія"). І антибіотик підбирають відповідно стану, а не щоб виключити щось, чого не знають чи є. Плюс, він у некоректній дозі.
Можна звернутися онлайн на консультацію, але знімок все одно буде потрібно робити для оцінки стану. І оглянути вуха та послухати ви явно не в змозі.


Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутися по онлайн-консультацію.
Drosera
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 янв 2024
Откуда: Одеса
Имя: Olga
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 15 янв 2024, 13:41

Гардіні Крістіна
https://www.instagram.com/kris.hardini_ ... x1OWE0bQ==

Шабульдо Катерина
https://www.instagram.com/exotic.vet_sh ... tnZG96Nw==

Мирний Владислав
https://www.instagram.com/m.y.r.n.y.i?i ... NsYWE4a3Bt

Ермолаєва Марина
https://www.instagram.com/m.mari111?igs ... ZnemFsYg==

Здається, були безкоштовні консультації на гарячій лінії, але посилання не знайду. Там Харченко консультувала. В принципі, можна у неї самої і спитати.
А, згадала
https://vetconsult.gladpet.org/?fbclid= ... FnPJaqNapc
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Drosera » 15 янв 2024, 14:17

J_k писал(а):Гардіні Крістіна
https://www.instagram.com/kris.hardini_ ... x1OWE0bQ==

Шабульдо Катерина
https://www.instagram.com/exotic.vet_sh ... tnZG96Nw==

Мирний Владислав
https://www.instagram.com/m.y.r.n.y.i?i ... NsYWE4a3Bt

Ермолаєва Марина
https://www.instagram.com/m.mari111?igs ... ZnemFsYg==

Здається, були безкоштовні консультації на гарячій лінії, але посилання не знайду. Там Харченко консультувала. В принципі, можна у неї самої і спитати.
А, згадала
https://vetconsult.gladpet.org/?fbclid= ... FnPJaqNapc


Дуже дякую!
Drosera
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 янв 2024
Откуда: Одеса
Имя: Olga
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Drosera » 17 янв 2024, 11:17

Добрий день. Я отримала консультацію ветеринара (за що дуже вдячна Людмилі Юріївні Харченко), і тепер в мене з’явилося технічне питання з приводу небулайзера. Чи може хтось із форумчан підказати, який оптимальний час сеансу? Півгодини за раз — це достатньо? Бо розчину ще половина залишається. Хвилююся через дві речі — щоб тваринці не стало погано і щоб витримав прилад.
Drosera
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 05 янв 2024
Откуда: Одеса
Имя: Olga
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение J_k » 17 янв 2024, 11:18

Вам мали вказати тривалість. Інколи це 15 хвилин, інколи до повного випаровування.
J_Kрыски
@_rattycat
Аватара пользователя
J_k
 
Сообщения: 14543
Зарегистрирован: 22 янв 2017
Откуда: Черкассы
Имя: Юлия
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Trig_Hansu » 13 апр 2024, 17:56

Доброго дня. Криса дівчинка 1,5 роки, 400 грам. Захворіла на запалення вуха, отит. Діагностував самостійно отоскопом. Звернутись до норм лікаря нема змоги, живу за кордоном. Підскажіть лікуванння та дозування.
Є каплі ципрофлоксацин та різні антібіотіки.
Trig_Hansu
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 апр 2024
Откуда: Дания
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Bacca » 13 апр 2024, 20:39

Зверніться краще в оцю групу https://t.me/krysyat
На форумі майже немає вже людей((
Ще краще взяти онлайн-консультацію у рекомендованого ратолога.
Рано или поздно, так или иначе...
Гарна криса літає сама
Щоденничок
Натуральна косметика хендмейд
Аватара пользователя
Bacca
 
Сообщения: 17075
Зарегистрирован: 27 апр 2016
Откуда: Лука, Івано-Франківська обл.
Все сообщения

Re: Вопрос-ответ

Сообщение Trig_Hansu » 13 апр 2024, 23:47

Bacca писал(а):Зверніться краще в оцю групу https://t.me/krysyat
На форумі майже немає вже людей((
Ще краще взяти онлайн-консультацію у рекомендованого ратолога.

Дякую
Trig_Hansu
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 13 апр 2024
Откуда: Дания
Все сообщения

Пред.

Вернуться в Ветеринария



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22